

Насадка-тример EGO STA1600 для комбісистеми EGO PH1420E (F850023002)
7 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83243
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Насадка-тример EGO STA1600 для комбісистеми EGO PH1420E (F850023002)
EGO STA1600 — насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1420E, призначена для косіння трави на газонах і садових ділянках. Є тримером на карбоновій штанзі без двигуна. Комплектується косильною головкою із системою швидкого заряджання волосіні EGO Powerload, із шириною захоплення 40 см, що дає змогу швидко обробити ділянки чималої площі
Зверніть увагу: насадка-тример підходить тільки для комбісистеми EGO PH1420E!
Основні переваги EGO STA1600:
- 2,4 мм — рекомендований діаметр волосіні
- 40 см — ширина захоплення волосіні
- 4900 / 5800 об./хв — швидкість обертання головки
- Система швидкого заряджання волосіні EGO Powerload
- Напівавтоматична головка для волосіні — подає волосінь після удару від землю
- 18 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 35 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 45 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 70 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- 90 хв — час роботи від акумулятора ємністю 10 А·год
- Міцна штанга з карбонового волокна
- Приводний вал зі сталі
- Повна довжина насадки 100 см
- Вага насадки всього 1.35 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Насадка-тример EGO STA1600
- Котушка EGO AH1600
- Косильна волосінь 4 м
- Захисний щиток
- Шестигранний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1000 мм |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Сумісність | EGO PH1420E |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Тример |
| Ширина захоплення волосіні | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴



