Опис Насадка-коса з ножем EGO BCA1200 для комбісистеми EGO PH1400E
EGO BCA1200 — насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для розчищення газонів і дачних ділянок, що заросли бур'янами та чагарником. Є косом на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується високоміцним сталевим трилистним ножем із шириною захоплення 30 см, що дає змогу швидко обробити ділянки великої площі
Зверніть увагу: насадка-коса підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E!
Основні переваги EGO BCA1200:
- 3 роки гарантія
- Фірмовий 3-листий ніж зі сталі
- 30 см — ширина захоплення
- 5000 / 6000 об./хв — швидкість обертання ножа
- 27 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 50 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 60 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 95 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- 125 хв — час роботи від акумулятора ємністю 10 А·год
- Міцна алюмінієва штанга
- Приводний вал зі сталі
- Повна довжина насадки 102 см
- Вага насадки лише 1.8 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Насадка-коса з ножем EGO BCA1200
- Трилистий ніж
- Захисний щиток
- Шестигранний ключ
- Універсальний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1020 мм |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Сумісність | EGO PH1400E |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Коса |
| Ширина захоплення ножа | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 737 ₴








