Опис Насадка-висоторіз EGO PSA1000 для комбісистеми EGO PH1400E
EGO PSA1000 — насадка для акумуляторної комбісистеми EGO PH1400E, призначена для обрізання гілок дерев на чималій висоті без використання драбини. Являє собою ланцюгову пилу на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується пиляльною шиною завдовжки 25 см (10 дюймів), чого буде цілком досить для розчищення крон дерев і кущів.
Зверніть увагу: насадка-висоторіз підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E!
Основні переваги EGO PSA1000:
- 3 роки гарантія
- 25 см/10' — довжина шини в комплекті
- 3/8' — крок комплектного ланцюга
- 15 м/с — швидкість ланцюга
- 200 мм — максимально рекомендована товщина різання під час роботи
- 70 різів від акумулятора на 2.5 А·год бруса 10*10 см
- 110 різів від акумулятора на 4.0 А·год бруса 10*10 см
- 140 різів від акумулятора на 5.0 А·год бруса 10*10 см
- 210 різів від акумулятора на 7.5 А·год бруса 10*10 см
- 285 різів від акумулятора на 10 А·год бруса 10*10 см
- 220 мл — об'єм бака для олії
- Міцна алюмінієва штанга
- Загальна довжина 142 см
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Просте натягування ланцюга
- Вага насадки всього 1.89 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Насадка-висоторіз EGO PSA1000
- Шина OREGON 104MLEA041 25 см
- Цепь OREGON 90PX040X 40 зв., 3/8' , 1,1 мм
- Пластиковий чохол на шину
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 1420 мм |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Сумісність | EGO PH1400E |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип | Насадка |
| Тип насадки | Висоторіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 823 ₴








