Опис Кущоріз акумуляторний EGO HTX6500
EGO HTX6500 — потужний і надійний інструмент професійної серії Commercial, розроблений для підрізання кущів, живих огорож і дерев на великих площах. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумулятора EGO 56V BAX1500 ємністю 28 А·год. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї вистачає на 420 хвилин безперервної роботи. Кущоріз дає змогу регулювати швидкість різання залежно від рослини. Леза вирізані лазером і шліфовані алмазом, що робить різання під час роботи дуже чистим і точним.
Кущоріз EGO HTX6500 постачається в картонному пакованні разом із захисним чохлом для леза та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO HTX6500:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- Професійна серія інструменту EGO Commercial
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — кущоріз на 40% потужніший за найближчі аналоги
- Працює від спеціального ранцевого акумулятора EGO BAX1500 ємністю 28 А·год
- Леза вирізані за допомогою лазера та додатково мають алмазне шліфування
- Леза подвійної дії з двосторонньою різальною гранню
- 65 см — довжина леза
- 20 мм — висота різальних зубців
- 33 мм — проміжок між зубцями
- Регулювання частоти ходу зубців
- 3200 об/хв — частота ходу зубців
- 420 хв — час роботи від акумулятора ємністю 28 А·год
- Унікальний дизайн ручки та курка — для легкого перемикання між вертикальним і горизонтальним різом
- Електричне захисне гальмо — зупиняє лезо під час відпускання спускового гачка
- Захисний щиток — оберігає руки від травмування під час роботи
- Захист наконечника леза — запобігає пошкодженню лез парканами та стінами
- 3,9 кг — вага кущоріза без батареї
Комплектація
- Кущоріз акумуляторний EGO HTX6500
- Чохол для леза
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота зубців | 20 мм |
| Довжина леза | 65 см |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 3200 об./хв |
| Кількість швидкостей | змінна швидкість |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання ручки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Крок зубів | 33 мм |
- Ціна: 14 604 ₴








