Опис Кущоріз акумуляторний EGO HT5100E
EGO HT5100E — потужний і надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів і дерев. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А| год вистачає на 40 хвилин безперервної роботи. Кущоріз має 2-швидкісний редуктор, що дає змогу регулювати швидкість різання залежно від рослини. Леза вирізані лазером і шліфовані алмазом, що робить різання під час роботи дуже чистим і точним.
Кущоріз EGO HT5100E постачається в картонному пакованні разом із захисним чохлом для леза та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO HT5100E:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- Леза вирізані за допомогою лазера та додатково мають алмазне шліфування
- Леза подвійної дії з двосторонньою різальною гранню
- 51 см — довжина леза
- 20 мм — висота різальних зубців
- 33 мм — проміжок між зубцями
- 2800 / 3200 об./хв — частота ходу зубців
- 40 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 70 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 82 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 125 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- Поворотна ручка — для більшої зручності під час роботи
- Електричне захисне гальмо — зупиняє лезо під час відпускання спускового гачка
- Захисний щиток — оберігає руки від травмування під час роботи
- Захист наконечника леза — запобігає пошкодженню лез парканами та стінами
- 3,6 кг — вага кущоріза без батареї
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Кущоріз акумуляторний EGO HT5100E
- Чохол для леза
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 40 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 4 А·год | 70 мин |
| Час роботи в режимі Boost на 5 А·год | 82 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 125 хв |
| Висота зубців | 20 мм |
| Довжина леза | 51 см |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2800 об/хв, 3200 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Особливості | поворотна ручка, регулювання обертів |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання ручки | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Крок зубів | 33 мм |
- Ціна: 14 083 ₴






