Опис Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E
EGO CHT2001E — унікальний інструмент у лінійці продукції EGO, який поєднує в собі кущоріз для огорожі та садові ножиці. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 12 В. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2 А| год вистачає на 70 хвилин безперервної роботи. Леза вирізані лазером і шліфовані алмазом, що робить різання під час роботи дуже чистим і точним. Зміна леза відбувається після натискання всього однієї кнопки.
Кущоріз EGO CHT2001E постачається в картонному пакованні разом 2 лезами, захисними чохлами для них, акумулятором на 2 А| год, зарядним пристроєм та інструкцією з експлуатації.
Основні переваги EGO CHT2001E:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- 2 в 1 — кущоріз для огорожі та ножиці для трави
- Високоефективний безщітковий двигун
- 12 В — працює від Li-Ion акумулятора EGO
- Леза вирізані за допомогою лазера та додатково мають алмазне шліфування
- Леза подвійної дії з односторонньою різальною гранню
- 20 см — довжина леза для кущів
- 8 мм — проміжок між зубцями
- 11,5 см — ширина леза для трави
- 2400 об/хв — частота ходу зубців
- 70 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2 А·год
- Швидка зміна лез
- Вбудований індикатор заряду батареї
- 0,95 кг — вага кущоріза без батареї
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E — 1 шт.
- Лезо для кущів — 1 шт.
- Лезо для трави — 1 шт.
- Чохол для леза — 2 шт.
- Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А·год — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13 кг |
| Довжина леза | 20 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 2400 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Особливості | швидка зміна лез |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання ручки | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Крок зубів | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴





