Опис Електроклапан підземного поливання Claber 90826 9V з таймером
Електромагнітний клапан підземного поливу Claber 90826 — клапан із різзю типу 'мама' для відкриття/перекриття води під час автоматичного підземного поливання. Ця модель не потребує під'єднання до таймера подавання води, оскільки має самостійне живлення від батарейки 9 В. Дає змогу запрограмувати до 6 циклів поливання на день. Максимальний час поливання може досягати 23 год 59 хв. Має внутрішню вхідну та вихідну різь 1931.
Призначення: використовується для пуску/перекриття води під час підземного поливання.
Особливості клапана підземного поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги клапана підземного поливання Claber 90826
- Живиться від батарейки 9 В
- Може під'єднуватися безпосередньо до водопровідного крана
- Герметичний корпус на 100% захищає від потрапляння вологи всередину робочого механізму
- Програмується за допомогою лише 3 клавіш
- Полив може тривати від 1 хв до 23 год. 59 хв
- Можна настроїти до 6 циклів поливання на день
- Ручне та щотижневе програмування з винятком певних днів тижня в разі потреби
- Працює від батареї 9 В, чого вистачає практично на весь сезон
- Електронна секція клапана легко відділяється від гідравлічної, що неабияк спрощує програмування або зберігання взимку
- Може працювати з тиском від 0,5 до 12 барів
- Внутрішня вхідна та вихідна різь Конструктор
- Продуктивність становить від 4,6 до 96 л/хв
- Діапазон робочих температур від +5 °C до +70 °C
- Габарити 131х150х103 мм
- Корпус виготовлений із поліаміду 6 (PA6)
- Важить приблизно 705 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.705 кг |
| Габарити | 131x150x103 мм |
| Діаметр входу | 1 дюйм |
| Діаметр виходу | 1 дюйм |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 6 |
| Номінальний тиск | 0.5 - 12 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +5..+70 С |
| Витрата води | 4.6 - 96 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | клапан для поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴





