Опис Електроклапан підземного поливання Claber 24V 90824
Електромагнітний клапан підземного поливу Claber 90824 — клапан із різзю типу 'тато' для відкриття/перекриття води під час автоматичного підземного поливання. Під'єднується до таймера подавання води. Має внутрішню вхідну та вихідну різь 1931. Йде без дротів.
Призначення: використовується для пуску/перекриття води під час підземного поливання.
Переваги клапана підземного поливання Claber 90824
- Посилена конструкція витримує високі механічні та термічні навантаження
- Працює з усіма типами багаторядкових таймерів на 24 В змінного струму
- Корпус складається з нейлону, армованого скловолокном і має металеві компоненти з неіржавкої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,36 кг |
| Габарити | 130.5x115.5x82 мм |
| Діаметр входу | 1 дюйм |
| Діаметр виходу | 1 дюйм |
| Номінальний тиск | 0.5 - 12 барів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча температура | +5..+70 С |
| Витрата води | 4.6 - 96 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | клапан для поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴



