Опис Таймер подавання води Claber CONTROL UNIT 9V 90821
Таймер подавання води Claber Control unit 90821 — пристрій для програмування систем підземного поливання. Ця модель дає змогу запрограмувати подавання води для двох ліній поливання одночасно з частотністю до 6 разів на день. Для настроювання поливу є 6 попередньо встановлених режимів. Максимальна тривалість однієї програми досягає 23 годин 59 хв. Настроювання відбувається за допомогою трьох клавіш керування.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber Control unit 90821
- Живиться від батарейки на 9 В
- Подавання води відбувається за допомогою електромагнітних клапанів
- Якщо під'єднати пристрій до датчика дощу, полив приос Стать у разі випадання опадів понад 5 мм на квадратний метр
- Блок керування може бути закріплений на стіні за допомогою спеціального кронштейна
- Великий рідкокристалічний дисплей для зручного зображення встановлених даних
- Час тривалості однієї програми становить від 1 хв до 23 год 59 хв
- Для вибору доступні 6 стандартних програм
- Дротовий датчик дощу
- Габарити 103х92 мм
- Корпус виготовлений з PA6
- Важить приблизно 430 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber Control unit 90821
Тип живлення: батарейка, 9 В Кількість кнопок: 3 Кількість ліній поливу: 2 Максимальна частота циклів поливання: 6 на день Кількість стандартних програм: 6 Максимальна тривалість програми: 23 год 59 хвКраїна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Габарити | 103x92 мм |
| Кількість ліній поливання | 2 |
| Кількість програм поливання на лінію | 6 |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +5..+70 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер подавання води |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049 ₴



