Опис Таймер подавання води Claber AQUAUNO LOGICA 8444
Таймер подавання води Claber AQUAUNO LOGICA 8444 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичне поливання з певною періодичністю. Пристрій має спеціальний перемикач, який дає змогу вибрати одну з 15 програм поливання, розроблених фахівцями Claber. Опис кожного режиму наведено на зворотному боці захисного чохла. Максимальна тривалість однієї програми становить 60 хвилин.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber AQUAUNO LOGICA 8444
- Працює від батарейки на 9 В
- Витримує тиск води від 0,5 до 10 барів
- Діаметр вхідної різі 3⁄4'
- Обладнаний мийним фільтром
- Кожна програма поливання описана на зворотному боці захисної кришки
- Час тривалості однієї програми становить від 2 до 60 хв
- Швидкорознімна з'єднувальна система Quick-Click System
- Продуктивність становить приблизно 35 л/хв
- Дає змогу організовувати поливання двічі на день або 1 раз на тиждень
- Робоча температура води становить від +3 °C до +50 °C
- Габарити 68х160х112 мм
- Корпус виготовлений з АБС пластику
- Важить приблизно 365 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber AQUAUNO LOGICA 8444
Тип живлення: батарейка, 9 В Діаметр входу/виходу: 3/4'/3/4' Керування: перемикач Кількість ліній поливання: 1 Робочий тиск: 0,5-10 барів Робоча температура: від +3 до +50 °C Кількість програм: 15 Максимальна тривалість програми: 60 хвКраїна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 365 кг |
| Габарити | 68x160x112 мм |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 15 |
| Номінальний тиск | 0.5 - 10 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 375 ₴




