Опис Таймер подавання води Claber AQUAUNO PRATICO 8493
Таймер подавання води Claber AQUAUNO PRATICO 8493 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичне поливання з певною періодичністю. Пристрій має дві клавіші: зелену та червону. Зелена запускає програму, червона — зупиняє. Таймер запам'ятовує тривалість поливання та повторює його щодня водночас. Максимальна тривалість програми становить 60 хв.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber AQUAUNO PRATICO 8493
- Працює від 9 В батареї
- Витримує тиск води від 0,2 до 10 барів
- Діаметр вхідної різі 3⁄4'
- Світний світлодіод сигналізує про всі етапи програмування й може зображати час поливання, певне користувачем
- Компактна конструкція дає змогу легко встановлювати навіть у невеликих приміщеннях
- Процедура програмування показана на зворотному боці захисної кришки
- Час тривалості однієї програми становить від 1 до 60 хв
- Швидкорознімна з'єднувальна система Quick-Click System
- Продуктивність становить приблизно 35 л/хв
- Дає змогу організовувати поливання 1 раз на день
- Робоча температура води становить від +3 °C до +50 °C
- Габарити 68х160х112 мм
- Корпус виготовлений з АБС пластику
- Важить приблизно 371 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber AQUAUNO PRATICO 8493
Тип живлення: батарейка, 9 В Діаметр входу/виходу: 3/4'/3/4' Кількість кнопок: 2 Кількість ліній поливу: 1 Робочий тиск: 0,5-10 барів Робоча температура: від +3 до +10 °C Кількість програм: 1 Максимальна тривалість програми: 60 хвКраїна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.371 кг |
| Габарити | 68x160x112 мм |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 1 |
| Номінальний тиск | 0.5 - 10 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 114 ₴



