Опис Таймер подавання води Claber AQUA-HOME 4-6-8 8022
Таймер подавання води Claber Aqua-Home 4-6-8 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичне поливання з певною періодичністю. Ця модель дає змогу дистанційно керувати подаванням води восьми ліній поливання одночасно.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber Aqua-Home 4-6-8
- Живиться від електромережі змінного струму 24 В
- Проста процедура програмування за допомогою циферблата, 4 кнопок і великого РК-дисплея
- Тривалість поливання кожної лінії може досягати від 5 хв до 4 год 15 хв
- Два незалежні цикли поливання та 4 щоденні запуску впродовж циклу
- Режими частоти поливання: щотижня, циклічно від 1 до 12 днів, певні дні
- Датчик дощу автоматично вимикає поливання в разі опадів і відновлює його після дощу
- Можна ввімкнути ручний і напівавтоматичний режим зрошення
- Габарити 130х46х105 мм
- Корпус виготовлений з АБС пластику
- Важить приблизно 725 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber Aqua-Home 4-6-8
Тип живлення: електромережу, 24 В Кількість кнопок: 4 Кількість зрошувальних ліній: 8 Максимальна частота циклів поливання: 4 на день Кількість стандартних програм: 2 Максимальна тривалість програми: 4 год 15 хв
Країна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,725 кг |
| Габарити | 130x46x105 мм |
| Кількість ліній поливання | 8 |
| Кількість програм поливання на лінію | 2 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 412 ₴



