Каток для газону ручний HECHT 501
Ідеально рівний газон без зусиль! Каток HECHT 501 – ширина 50 см, вага до 50 кг, довговічність та зручність у використанні.
Переваги продукту "Каток для газону HECHT 501"
- Барабан з порошковим напиленням – захищений від корозії та відзначається довговічністю.
- Бічне заповнення водою або піском – дозволяє регулювати вагу для максимальної ефективності (до 50 кг з водою).
- Ширина роботи 50 см, діаметр барабана 32 см – оптимальні параметри для швидкої та якісної обробки газону.
- Скребок на барабані – запобігає налипанню ґрунту та забезпечує чисту й рівномірну роботу.
- Ергономічна ручка та висота 107 см – гарантують комфорт під час використання.
Каток для газону HECHT501- це ефективний інструмент для ущільнення та закріплення насіння, а також вирівнювання нерівностей на газоні.

Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
Купити каток для газону HECHT 501 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат

Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Ширина | 50 см |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 107 см |
| Максимальна вага | 50 кг з водою |
| Вага | 8 кг |
| Розміри упаковки | 580х350х400 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT501 |
| Артикул для відтворення на сайті | HECHT501 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Короткий опис | Ковзанка для газону ручна HECHT 501 |
| Назва | Ковзанка для газону ручна HECHT 501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴










