Ніж з пилою HECHT 600636
Переваги та особливості товару "Ніж з пилою HECHT 600636"
- Міцність і довговічність – виготовлений з нержавіючої сталі
- Зручні розміри – загальна довжина 64 см, клинок 44 см
- Функціональність – поєднує ніж і пилку в одному інструменті
- Безпека при транспортуванні – нейлонова кобура з петлею для ременя

Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити ніж HECHT від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Довжина | 64 см |
| Довжина леза | 44 см |
| Чохол | нейлон |
| Вага | 0,5 кг |
| Розмір упакування | 71,5 х 6 х 14 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT600636 |
| Артикул для відтворення на сайті | HECHT600636 |
| Короткий опис | Ніж із пилкою HECHT 600636 |
| Назва | Ніж із пилкою HECHT 600636 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






