Портативна пилка та секатор HECHT 99125 (набір 2 в 1)
Переваги набору HECHT 99125 (пила і секатор 2 в 1)
- Компактний та багатофункціональний набір: поєднує пилу і секатор.
- Зручний кейс для зберігання та транспортування.
- Ідеально підходить для обрізки та зрізання гілок діаметром до 32 мм.
- Два акумулятори і зарядний пристрій у комплекті забезпечують тривалу роботу без додаткових витрат.
- Бензопила з шиною 10 см дозволяє працювати там, де ножиці недостатньо ефективні.
- Низький рівень вібрацій (<2,5 м/с²) забезпечує комфортну роботу.
Основні характеристики:
Ножиці:- Номінальна напруга: 14,4 В постійного струму
- Потужність: номінальна — 100 Вт, максимальна — 650 Вт
- Максимальний діаметр різання: до 32 мм
- Кількість зрізів: 800 зрізів для гілок діаметром 30 мм за 120 хвилин / 1000 зрізів для гілок діаметром 25 мм за 180 хвилин
- Вага: 0,8 кг
- Номінальна напруга: 14,4 В постійного струму
- Довжина планки: 10 см (4")
- Крок ланцюга: 1/4", товщина напрямних ланок: 1,1 мм
- Максимальна швидкість ланцюга: 6 м/с
- Рекомендована олива для ланцюга: HECHT CHAINOIL
- Вага нетто: 1,33 кг

Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити HECHT 99125 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат

Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Тип двигуна | Акумуляторний, Li-Ion |
| Номінальна напруга | 14,4 В постійного струму |
| Потужність (номінальна / максимальна) | 100 Вт / 650 Вт |
| Довжина шини | 10 см |
| Вага ножиць / пилки | 0,8 кг / 1,33 кг |
| Швидкість ланцюга | 6 м/с |
| Довжина планки | 4" (100 мм) |
| Товщина напрямних ланок | 1,1 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Рекомендований ріжучий ланцюг | 14E28E |
| Рекомендована олива для ланцюга | HECHT CHAINOIL |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Вібрація на ручці | < 2,5 м/с² |
| Максимальний діаметр різання | 30 мм (максимальний діаметр різу 32 мм) 25 мм (максимальний діаметр різу 28 мм) |
| Кількість розрізів | діаметр гілки 30 мм - до 800 зрізів за 120 хв діаметр гілки 25 мм - до 1000 зрізів за 180 хв |
| Габарити упаковки | - |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT99125 |
| Артикул для відтворення на сайті | HECHT99125 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Короткий опис | Портативна пила та секатор HECHT 99125 (набір 2 в 1) |
| Назва | Портативна пила та секатор HECHT 99125 (набір 2 в 1) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴












