


Полотно шабельної пили RB50 S1543HM пінобетон газобетон 1 од. Hitachi / HiKOKI 752040
996 ₴
946,20 ₴
- В наявності
- Код: 752040
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно RB50 для шабельної пили (Hitachi/HiKOKI 752040) пінобетон, газобетон 1 шт.
Полотно RB50 S1543HM для шабельної пили (Hitachi/HiKOKI 752040) пінобетон, газобетон 1 шт.
Набір полотен для шабельної пили (Hitachi/HiKOKI 752040) піноматеріали 1 од.
Полотно шабельної пили Hikoki 752040 (Hitachi/HiKOKI 752040) типу RB50 відповідає аналогу Bosch S1543HM.
Загальна довжина 240 мм, робоча довжина 193,5 мм.
Ширина полотна 22 мм, товщина 1,5 мм.
Крок зубця 12,7 мм, крок 2 tpi.
Виготовлено зі сплавів карбіду вольфраму HM/TC.
Призначена для розпилювання газобетону, скловолокнистих матеріалів, фіброволокну, поліхлорвінілових пластмас, пластмасові матеріали, волокнисті композити, ПВХ, пінобетні матеріали, гіпсокартон, штукатурка, порожниста цегла, черепиця, поротон, а також сендвіч-панелей, обпаленого та силікатної цегли, керамічних матеріалів, черепиці, скловолокно, пінопласт, гіпсокартонні матеріали, гіпсові панелі.
Постачається в картонній упаковці на 1 одиницю.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 752040.
EAN 8717574000122.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина робоча | 193.5 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 2 |
| Матеріал застосування | камінь |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Газобетон, Кам'яна вата, Мінеральна вата, Пенобетон, Піноматеріали, Пенополистирол, Пеностекло, Скловолокно, Ековада, Екструдований пінополістирол |
| Розташування зубців | Одностороннє |
| Сумісно | CR13VC, CR13VBY, CR13V2, CR18DSL(L4), CR14DSL(L4), CR14DSL(LW) |
| Тип зубців | HM/TC |
| Товщина | 1.5 |
| Крок зубів | 12.7 |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946,20 ₴



