Бур 8х160 мм SDS PLUS Stomer SD-8-160
30 ₴
- В наявності
- Код: SD-8-160
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для бетону 8х160 мм SD-8-160 Stomer (93729493) SDS-plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomer |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4260123729493 |
| Вага | 0.07 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



