Дизельні генератори Matari MC-SERIES трифазні (напруга 220/380 В) з частотою 50 Гц. Установки укомплектовані сучасними шумозахисними кожухами з двома глушниками, це все забезпечує безшумну роботу генераторів (до 68 дБА). Варто також зазначити сучасний зовнішній вигляд електростанцій, які гармонійно вписуються в стилістику Ваших заправних станцій.
Рис. 1Надійні двигуни зі світовими іменами ISUZU і Cummins забезпечують стабільну роботу електростанцій за різних умов їхньої експлуатації. Для генераторів до 50 кВт використовується двигун ISUZU, а від 50 до 110 кВт Cummins. Верхнеклапанні, чотирициліндрові турбовані двигуни (мал. 1) з інтеркулером і рідинним охолодженням, з частотою обертання 1500 обертів на хвилину витрачає мінімальну кількість палива.
З особливостей генераторів Matari MC-SERIES варто зазначити:
- Наявність підігрівання сорочки двигуна (мал. 2) потужністю 1,5 кВт з автоматичним контролером увімкнення (рис. 3) (забезпечує запуск і експлуатацію генератора в зимовий період).
- Олійний насос відкачування відпрацьованої оливи (мал. 4) дає можливість якнайшвидше провести заміну оливи та експлуатувати генератор далі.
- Перемикач переривання маси (мал. 5) дасть змогу зберегти заряд акумуляторів під час зберігання генератора без експлуатації.
Завдяки італійському альтернатору MECC Alte (Ріс. 6), генератор змінного струму виробляє якісну електроенергію, за допомогою якої можна заживити техніку, чутливу до перепадів напруги.
Рис. 7Чому варто вибрати дизельні генератори Matari MC-SERIES?
Серед переваг, якими мають дизельні генератори, можна виділити:
- Високу надійність
- Бездоганна якість виготовлення,
- Сучасний зовнішній вигляд,
- Безшумний режим роботи (Рис. 7),
- Найкраща ціна.
Завдяки перерахованим вище особливостям, генератори Matari MC-SERIES є лідерами на ринку України серед дизельних генераторів потужністю від 16 до 120 кВт. Новітні технології виробництва забезпечують високу якість виготовлення, водночас ціни на дизель-генераторні пристрої є вигідними, порівнюючи з генераторами аналогічної потужності.
Отже, можна з упевненістю сказати, що це найкраще пропонування на ринку України!
Щоб встигнути стати щасливим володарем генератора Matari MC-SERIES — Телефонуйте прямо зараз і замовляйте найкращу модель дизельного генератора на ринку України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 4,5 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2150x950x1250 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Isuzu 4JB1TA |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 993 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 28 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 110 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 4.5 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 31 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 ₴








