Акумуляторна батарея FBTECH IFR-32700-2430 24В/30А•год LiFePo4
10 665 ₴
- В наявності
- Код: IFR-32700-2430
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор 30 Аг 24 універсального призначення для систем малого автономного споживання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBTech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Вид | Батарея для низьковольтної системи енергозабезпечення |
| Діапазон робочої напруги | 16-29,2В |
| Напруга відсікання розряду | 16 Вт |
| Номінальна ємність | 30Ah (0,2С до 16В при t-25С) |
| Струм заряду номінальний/максимальний | 6/15 |
| Струм розряду (максимальний) | 30 А |
| Тип | LIFePO4 |
| Циклічність | 2000 циклів при DOD = 80% / SOH = 80% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 665 ₴



