
Акумуляторна батарея FBTECH IFR-32700-2450 24В/50А•год LiFePo4
16 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: IFR-32700-2450
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
24-вольтовий LiFePo4 (літій-залізо-фосфатний) акумулятор місткістю 50 ампер-годин - це пристрій, який зберігає електричну енергію для використання в різних автономних системах. Він є ефективним рішенням для живлення освітлення, сигналізації та побутових пристроїв з невеликою потужністю, таких як лампи, датчики, чи навіть дрібні електронні пристрої.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBTech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.4 кг |
| Вид | Батарея для низьковольтної системи енергозабезпечення |
| Діапазон робочої напруги | 16-29,2В |
| Напруга відсікання розряду | 16 Вт |
| Номінальна ємність | 50 А·год |
| Струм заряду номінальний/максимальний | 10/25 |
| Струм розряду (максимальний) | 50 А |
| Тип | LIFePO4 |
| Циклічність | 2000 циклів при DOD = 80% / SOH = 80% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 920 ₴



