Газонокосарка електрична HECHT 1010
Електрична косарка HECHT 1010 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний інструмент догляду за невеликими ділянками до 500 кв.м. З її ріжучою кромкою в 32 см і потужністю 1000 Вт ви зможете легко підтримувати порядок на вашому газоні.
Переваги товару ''Газонокосарка електрична HECHT 1010''

Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити Газонокосарка електрична HECHT 1010 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат

Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
Повна впевненість в якості та оригінальності продукції
Гарантія дотримання всіх прав споживача
Якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Електричний двигун | так |
| Потужність | 1010 Вт |
| Вольт/Герц | 230 В /50 Гц |
| Максимальна ширина скошування | 32 см |
| Центральне регулювання висоти | Ні |
| Висота зрізу | 25 / 55 мм |
| Конструкція шасі | Пластик |
| Колісний привід | немає |
| Тип пересування | штовхання |
| Обробка краю, мульчування, бічний викид, самохідність | Ні |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Діаметр коліс передні/задні (дюйми) | 5/5 |
| Вага | 8,8 кг |
| Розмір упакування | 57 / 38 / 30,5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT1010 |
| Артикул для відтворення на сайті | HECHT1010 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Короткий опис | Газонокосарка електрична HECHT 1010 |
| Назва | Газонокосарка електрична HECHT 1010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴







