


Долото жолобчасте 26х300 мм SDS-MAX Hitachi/HiKOKI 750996
828 ₴
- В наявності
- Код: 750996
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубило канавкове SDS Max 26x300 Hitachi/HiKOKI 750996
Форма наконечника — жолобчаста або канавкова.
Ширина 26 мм
Довжина 300 мм.
Країна походження: Італія.
Артикул HiKOKI Hitachi 750996
EAN 8717154653229
Високопродуктивне загострене канавкове або жолобчасте зубило для керованого руйнування під час виконання демонтажних робіт. Висока міцність. Максимальний ресурс і швидкість роботи.
Використовується як робоча насадка на перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-max, без обертання.
Сфери застосування: прокладання каналів у бетонній або цегляній кладці.
Переваги:
Нова багатогранна форма та загартований наконечник забезпечують стабільно високу ефективність розбивання та довбання впродовж усього терміну використання долота.
Повторне загострення, загартовування або зміцнення не потрібне.
Менша ймовірність зам'яти в бетоні та цегляному мурованні, що збільшує ефективність роботи.
Менша ймовірність застрягання в бетоні або цеглі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154653229 |
| Габаритна довжина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴



