


Полотно RB90 S2243HM для пінобетону для шабельної пили Hitachi/HiKOKI 752042
1 665 ₴
- В наявності
- Код: 752042
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно RB90 для шабельної пили (752042) пінобетон, газобетон, вапняк 1ед.
Розміри 457,0/432,2*50,0-1,5 мм
аналог Bosch S2243HM
Розміри (мм) 457,0/432,2*50,0-1,5
Полотно для шабельної пили з твердосплавними напайками
Ножівкове полотно HIKOKI для шабельної пили за певними сортами бетону (пінобетон, газобетон вапняк)
Марка RB90 — аналог Bosch S2243HM
Для швидкого різання пінобетону, газобетону, пісковику та саману.
Загальна довжина 457 мм, робоча довжина 432,2 мм.
Ширина полотна 50 мм, товщина 1,5 мм.
Крок зубця 12,7 мм, крок 2 tpi.
Різальна здатність до 395 мм.
Виготовлено зі сплавів карбіду вольфраму HM/TC.
Призначена для розпилювання газобетону, скловолокнистих матеріалів, фіброволокну, поліхлорвінілових пластмас, пластмасові матеріали, волокнисті композити, ПВХ, пінобетні матеріали, гіпсокартон, штукатурка, порожниста цегла, черепиця, поротон, а також сендвіч-панелей, обпаленого та силікатної цегли, керамічних матеріалів, черепиці, скловолокно, пінопласт, гіпсокартонні матеріали, гіпсові панелі.
Постачається в картонній упаковці на 1 одиницю.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 752042.
EAN 8717574000160.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина | 457 мм |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Пінобетон, Газобетон |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Товщина | 1.5 мм |
| Крок зубів | 12.7 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21 |
| Довжина робоча | 432.2 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 2 |
| Матеріал застосування | камінь |
| Сумісно | CR13VC, CR13VBY, CR13V2, CR18DSL(L4), CR14DSL(L4), CR14DSL(LW) |
| Тип зубців | HM/TC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴



