Свердлильна станина МВ 200 Proxxon 28600
4 912 ₴
- В наявності
- Код: 28600
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Сталева хромована опорна колона 280 х 20 мм, виліт до центру робочого інструмента 140 мм. Фрезерований робочий стіл 220 х 120 мм із паралельним обмежувачем і лінійкою. Отвори для кріплення координатного столу КТ70 і самої станини до робочої поверхні.
Однією з переваг цієї моделі є поворотна на 90 головка (кла нанесена на круглу частину) з напрямними типу 'ластівчин хвіст', яка дає змогу виконувати свердління під кутом і різні фрезерні роботи. Шкала допомагає регулювати глибину оброблення. На фрезерувальному столі нанесена метрична лінійка для свердління однакових отворів. Ручка повернення з надійною пружиною, яка не скоро вийде з ладу. Також варто зазначити, що отвір у головці 20 мм придатний для встановлення будь-яких бормашин МІСROMOT, які використовуються для свердлильних робіт у різних матеріалах. Компактність і невелика вага дадуть змогу легко її транспортувати. Отвори призначені для встановлення координатного столу KT 70 і кріплення станини до верстата.
- стійка виготовлена з литого під тиском алюмінію,
- призначена для кріплення бормашин із шийкою 20 мм,
- поворотна на 90 (з лімбом) головка підходить для свердління під кутом і фрезерування,
- важіль подавання з поворотною пружиною гарантує точне та плавне подавання під час оброблення,
- стійка обладнана зручною шкалою глибини свердління з настроюваним обмеженням глибини оброблення (хід до 40 мм), різзю для встановлення координатного столу та отворами для кріплення стійки до верстата,
- розмір фрезерованої основи (з напрямною лінійкою): 220 х 120 мм,
- вага: 2200 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок затиску бормашин | поворотний на 90° в обидві сторони, зі шкалою |
| Виліт шпинделя | 140.0 (мм) |
| Затискач | для машин із шийкою 20 мм |
| Кріплення координатного столу | можливо |
| Опорна стійка | з хромованої сталі (280 х 20 мм) |
| Отвори для кріплення станини до верстата | Да |
| Фрезерована основа | 220 х 120 мм |
| Хід шпинделя | 30.0 (мм) |
- Ціна: 4 912 ₴












