

Часникосаджалка 1 рядна (ложки стандарт 24,5) (ЧС1)
7 080 ₴
- В наявності
- Код: ЧС1
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Агрегатується з мотоблоками потужністю від 6 к. с. Ґрунт потребує підготовки. Для посадки необхідно використовувати відкалібровані зубки часнику розміром 15-25 мм. Ємність бункера для посадкового матеріалу складає 10 літрів.
Привод механізму дозування від опорно-приводного колеса. Крок посадки у ряді: 110 мм, 125 мм, 140 мм, регулюється зміною передаточного числа на ланцюговому редукторі. Для компенсації довжини ланцюга використано натягувач. Сошник і загортачі регульовані, глибина посадки – 60-80 мм. Для розмітки і вирівнювання рядів використовується маркер ряду.
Комплектація:
- бункер,
- транспортер,
- рама,
- опорно-приводне колесо,
- ланцюговий привід, маркер ряду.
Габаритні розміри – 970 × 950 × 280 мм.
Вага – 21,7 кг.
Найменування в прайсі: ЧС1, Часникосаджалка 1-рядна.
Інструкція користувача, посилання для завантаження.
Шановні покупці!
1.Конструкція, колір і комплект поставки продукції виробництва 'Крючков' може не співпадати з фото на офіційному сайті. Перед покупкою уточніть важливі для вас параметри і характеристики.
2.Наші вироби орієнтовані виключно на індивідуальне використання та не підходять для професійної діяльності у фермерських господарствах.
3.Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
4.Наявність продукції на складі уточнюйте у свого персонального менеджера.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Версія мотоблока | WM-900 |
| Глибина посадки | 60-80 мм |
| Клас трактора | мотоблок |
| Крик посадки | 140 мм |
| Кількість рядів | 1 |
| Об'єм бункера (загальний) | 10 л |
| Розмір зубчиків | 15-25 мм |
- Ціна: 7 080 ₴



