Фуговально-рейсмусові верстати універсальні у використанні, що робить їх актуальними для невеликих майстерень. Фугувально-рейсмусовий верстат Scheppach HMS860 – це першокласне обладнання, яке використовується для роботи в домашніх умовах. Такий верстат відрізняється високою продуктивністю, універсальністю, а також простотою використання. Вам не потрібно мати багатий досвід або знання для успішного застосування
Потужний 1500 Вт двигун
Модель обладнана потужним двигуном, який забезпечує нею високу продуктивність. Ми хочемо порекомендувати вам купити фуговально-рейсмусовий верстат Scheppach HMS860, таке обладнання здатне виконувати обробку будь-яких типів деревини. З двигуном такої потужності він легко впорається з будь-яким навантаженням.
Якісне стругання
Завдяки високій швидкості валу, яка досягається 9000 об/хв при номінальному навантаженні, верстат відмінно справляється зі струганням. Висока якість обробки багато в чому зумовлена використанням якісних ножів у кількості 2 шт. Вони добре обробляють заготівлю, дозволяючи досягти високого результату якості.
Продумана конструкція
Це універсальний верстат, який використовується для роботи в невеликій майстерні або для мобільного використання. Ми хочемо порекомендувати Вам купити фуговально-рейсмусовий верстат Scheppach HMS 860, що дозволяє виконувати різні типи обробки заготовки на різних вузлах. Це дозволить ефективно застосовувати таке обладнання, незалежно від умов роботи.
Стійкий верстат
Завдяки чотирьом ніжкам в основі верстата, виконаним з гуми, він легко розміщується на робочій поверхні.
Регулювання висоти
Ви зможете виконувати регулювання висоти проходу заготовки для якісної роботи з рейсмусом. Маховик дозволить виконувати налаштування плавно, досягаючи бажаного результату.
7 причин купити фуговально-рейсмусовий верстат Scheppach HMS860
Це компактний та ергономічний верстат, яким користуватися зможе навіть новачок.
Таке обладнання можна використовувати у невеликій домашній майстерні.
Компанія пропонує гарантію 24 місяці на деревообробні верстати.
Фуговально-рейсмусовий верстат обладнаний двигуном 1500 Вт, він забезпечує високу продуктивність.
Використовуються два ножі з твердосплавної сталі, вони гострі, міцні, стійкі до зносу.
Ви зможете виконувати плавне регулювання глибини зняття стружки, налаштовувати висоту проходу рейсмусу.
Робочі столи виконані із міцного, стійкого до зносу матеріалу.
Технічні характеристики Scheppach HMS860
Робочі параметри
Максимальна глибина стругання 2 мм
Матеріал, що обробляється по дереву
Характеристики двигуна та пристрої
Потужність, Вт 1500 Вт
Живлення від мережі
Напруга однофазна (220 В)
Конструктивні та функціональні особливості
Особливості стругальний
Повна довжина столу 740 мм
Призначення
стругальні
для виробництва меблів
Регульований фугувальний упор є
додаткова інформація
Вид верстата фугувальні
Ширина стругання 204 мм.
Клас напівпрофесійний
Вага 24 кг
Кількість ножів 2 шт
Гарантія 12 місяців
Країна походження Німеччина
Розмір робочого столу 740х213 мм
Нахил фугувального упору 45 °
Комплектація
- фуговально-рейсмусовий верстат;
- Комплект з 2 ножів;
- Паралельний упор;
- кришка стругального ножа;
- Поворотний важіль кришки стругального ножа;
- Вихід стружки;
- подовжувач для виходу стружки;
- Блоки, що штовхають (2 шт.);
- рукоятка кривошип;
- штовхач;
- Блок регулювання полотна;
- шестигранні ключі (4, 5 та 6 мм);
- шайби (4 шт.);
- Гумові ніжки (4 шт.);
- зіркоподібний гвинт із шайбою M6;
- гвинти із внутрішнім шестигранником M8 (4 шт.);
- гвинти із внутрішнім шестигранником M6 (2 шт.);
- Інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | строгі для виробництва меблів |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | стругальний |
| Вага | 24 кг |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Ширина стругання | 204 мм |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість ножів | 2 шт |
| Країна походження | Німеччина |
| Нахил фугувального упору | 45° |
| Розмір робочого столу | 740х213 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Регульований фугувальний упор | Да |
| Повна довжина столу | 740 мм |
| Вид верстата | фугальні |
- Ціна: 9 537 ₴












