Фрезерний верстат JET JWS-34KX (220V)
JET JWS-34KX - професійний настільний верстат для фрезерування деталей з дерева. Може встановлюватися в меблевих майстернях або фасонних цехах для обробки виробів з вагонки, плінтусів.
Особливості та переваги моделі JWS-34KX (220V):
- робочий стіл з чавуну стіл відрізняється міцністю і довговічністю;
- робочий вузол оснащений якісною фрезою;
- потужний двигун гарантує продуктивність і високу якість роботи;
- зручне регулювання шпинделя по вертикалі;
- у комплектацію входить два цангових патрона і додатковий упор.
6 основних причин купити модель JET JWS-34KX (220V):
- Високоефективне обладнання для обробки дерев'яних заготовок;
- Конструкція відрізняється надійністю і забезпечує мінімум вібрацій;
- 4 швидкості фрези для вибору оптимального режиму роботи;
- Оглядове вікно дає можливість контролювати положення ременя;
- Спеціальний важіль дозволяє змінювати ступінь натягу;
- Передбачені регульовані упори для надійної фіксації заготовки.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1900 Вт.
- Діаметр фрези - 180 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 1700 об/хв; 3500 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв.
- Максимальна висота фрезерування - 120 мм.
- Нахил шпинделя - без нахилу.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 80 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 145 кг |
| Висота столу | 830 мм |
| Габарити | 640х635х990 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр отвору столу | 160 мм |
| Діаметр фрези | 180 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Професійний |
| Максимальна висота фрезерування | 120 мм |
| Максимальні оберти | 1700 об/хв; 3500 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв |
| Потужність, Вт | 1900 Вт |
| Нахил шпинделя | без нахилу |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір робочого столу | 635х650 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | підлоговий; стаціонарний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 400 ₴












