Будівельна циркулярна пила JET JTS-315SP (380В)
Відмінне і компактне рішення для обробки дерев'яних елементів безпосередньо на монтажному майданчику. Конструктивна особливість – відкидні ніжки, для зручності транспортування, робочий стіл виготовлений з оцинкованої сталі, зі вставкою з анодованого алюмінію, урівень, навколо ріжучої фрези. Габаритні розміри в складеному вигляді дозволяють перевозити пилку JTS-315SP в багажнику легкового автомобіля з кузовом типу «універсал», доступна ціна дозволяє придбати циркулярну пилку для виїзних періодичних робіт
У стандартний комплект поставки пилки JTS-315SP входять диск пиляльний з 36-ма зубцями, елемент подовження столу розміром 550 на 800 мм, сам рухомий стіл (каретка) розміром 250 на 230 мм з упором для заготівлі, штуцер підключення витяжної системи для видалення тирси і необхідний для обслуговування інструмент. Пиляльний диск має можливість нахилу до 47о, однак необхідно врахувати, що для фацетування необхідно придбати диск з більш дрібним кількістю зубів, ціна і якість робіт зростуть на порядок.
По техническим характеристикам пила циркулярная модели JTS-315SP скорее универсальная, чем сугубо строительная, с успехом используется как в мастерской, так и на стройплощадках. Мощность электродвигателя зависит от его типа в конкретном варианте поставки, 1,6кВт 220 вольт и 3,1 кВт 380 вольт соответственно, что оговаривается при покупке. Дополнительными опциями являются непрерывный режим работы двигателя, наличие параллельного упора с зажимным механизмом эксцентрикового типа. Вмонтирован в циркулярную пилу JTS-315SP выключатель, предотвращающий непроизвольное включение с закрывающейся крышкой.
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 3100 Вт.
- Глибина пропилу 45° - 60 мм.
- Посадковий діаметр диска - 30 мм.
- Діаметр диска 315 мм
- Максимальна глибина пропилу 90° - 90 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні обертів - 2800 об/хв.
- Макс. нахил пильного диска - 47°.
- Тип установки - підлогова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 50 кг |
| Габарити | 1310х970х1000 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропилу 45° | 60 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Пиляльний диск Z36; паралельний упор; подовжувач робочого столу; стіл рухливий; упор рухомого столу; комплект складних опорних ніг для підлогової установки |
| Макс. нахил пильного диска | 47° |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 90 мм |
| Максимальні оберти | 2800 об/хв |
| Матеріал столу | сталь з порошковим покриттям |
| Потужність, Вт | 3100 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | з лінійкою; кутова; розширення столу; наявність каретки |
| Паралельний упор | Да |
| Паралельний упор з транспортиром | Да |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розмір робочого столу | 550х800 мм |
| Розмір столу з розширенням | 940х640 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Підлоговий |
| Точний упор | Да |
- Ціна: 20 200 ₴





