Інверторний генератор Utool UIG-2000
Надійний бензиновий генератор Utool (Wilton) інверторного типу UIG-2000, призначається для живлення пристроїв і систем невеликої потужності, компактний, з низьким рівнем шумів. Має функцію легкого старту, індикатор перевантаження по потужності і світлодіодний індикатор рівня масла.
Традиційно висока надійність двигуна Honda передбачає тривалий час безвідмовного використання, порівняно невелика вага, легкість пуску і управління дозволяють використовувати Utool (Ютул) UIG - 2000 для забезпечення електрикою в різноманітних цілях.
Технічні характеристики Utool UIG-2000: Мошность робоча -1,6 кВт, на максимальній межі - 2,0 кВт, вихідні параметри: 220 В, частота 50 Гц. Силова компонента – Honda GY158, одноциліндровий, чотиритактний, принцип охолодження - повітряне. Бак для пального об'ємом 3,7 літра, суха маса 22 кг, розміри 550 на 315 і на 460 мм. У стандартну комплектацію включені свічковий ключ і проводи з клемами 12В і штепсельна вилка 220В.
- Бренд - Utool.
- Клас - побутовий.
- Призначення - для гаража; для котла; для будинку/дачі.
- Додаткові параметри - OHV.
- Кількість циліндрів - 1.
- Потужність, л. с. - 2 л. с.
- Тип пального - бензин.
- Охолодження - повітряне охолодження.
- Рекомендований тип масла - SAE 10W-30; SAE 15W-40.
- Об'єм двигуна - 105 см. куб.
- Об'єм масляного картера - 0.4 л.
- Модель двигуна - GY158
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Utool |
| Вага | 22 кг |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Висота, мм | 470 мм |
| Вихід 12 В | Так |
| Вихід USB | Немає |
| Габарити | 550х320х470 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 550 мм |
| Додаткові параметри | OHV |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Да |
| Індикатор заміни масла | Немає |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | побутової |
| Комплектація | Інверторний генератор; набір ключів; клема маси; інструкція; картонна коробка |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Марка палива | АІ-92 |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь |
| Модель двигуна | GY158 |
| Потужність, л. с. | 2 к. с. |
| Призначення | для гаража; для котла; для будинку/дачі |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 105 см. куб. |
| Об'єм масляного картера | 0.4 л |
| Обсяг паливного бака | 3.7 л |
| Особливості | індикатор низького рівня масла |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Виробник двигуна | інші |
| Витрата палива | 420 г/кВт·год |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30; SAE 15W-40 |
| Силові розетки | 1х16А (220В) |
| Країна походження | Тайвань |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Ширина, мм | 320 мм |
| ЕКО режим | Да |
| виконання | шумозахисний |
- Ціна: 14 200 ₴







