Дизельний генератор Vulkan SCD13 000 - пристрій для резервного живлення електрообладнання з номінальною потужністю 10 кВт. Гідроенергетична система може працювати без перерви приблизно 22 години.
Призначення: Для того щоб відновити постачання електроенергії у разі аварій на роботі електромережі або браку інших джерел живлення.
Високості дизельного генератора Vulkan SCD13 000
- Створений двигун WS2V88A-V2X (R2V870X)
- Надійний захист від перевантаження і короткого замикання
- Міцна рама забезпечує стійкість генератора під час роботи
- Чотири колеса полегшують транспортування обладнання
- Запущено за допомогою електростартера, що означає прискорення і полегшує пуск генератора
- Генерує струм для електромережі стресом як 202 В, так і 380 В (1 і 3 фази)
Технічні характеристики електрогенератора Vulkan SCD13 000
| Вид топлива: | дизель |
| Об'єм двигуна: | 870 см3 |
| Система запуску: | ел. стартер |
| Акумулятор ел. Стартера: | 45 Ah |
| Кількість фаз: | 1 / 3 |
| Максимальна потужність генератора: | 11 кВт |
| Номінальна потужність генератора: | 10 кВт |
| Напруження: | 220 В / 380 В |
| Частота тока: | 50 Гц |
| Номінальна потужність двигуна: | 13 кВт |
| Розхід палива: | 2,1 л/ч |
| Об'їм паливного бака: | 46 л |
| Об'єм масла в картері: | 2,3 л |
| Габарити: | 1020 x690x959 мм |
| Вага: | 180 кг |
| Родина торгової марки: | Україна |
| Країна-провідник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12міс |
Комплектація
- Коробка
- Генератор
- Інструкція
- Колеса + осі - по 2 шт
- Розетка 16А Schuko - 1шт
- Розетка 16a CEE (3 фаза) - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senci |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 900 ₴





