Завдяки відповідальній і професійній роботі конструкторів і розробників компанії Scheppach, багато майстрів змогли насолодитися надійною роботою верстатів для роботи з деревом і металом. Німецький торговий бренд недарма вважається світовим лідером із виробництва електрообладнання. Практично кожен, хто зіткнувся з проблемами ремонту або будівництва, знайомий з інструментами та технікою торгової марки, а отже, вже оцінив неперевершену якість і довговічність продуктів компанії. Товари компанії відомі далеко за межами Німеччини, мають незмінний попит і є зразком німецької традиційної якості.
Фрезерний верстат Scheppach Molda 5.0f створений для постійних робіт у столярних і меблевих майстернях. Професійний клас верстата передбачає тривалу роботу з рідкісними перервами. Висока якість збирання, просте керування, висока швидкість виконання ось основні переваги верстата. Промислове обладнання може тривалий час обходитися без технічного обслуговування. Фрезерний агрегат здатний вирізати, формувати, обробляти профільні деталі з дерева. За допомогою верстата майстер може надати будь-яку форму деталі з м'яких або твердих порід дерева, обробити поверхню складної форми. Верстат із розмірами 1050х850х1350 мм і вагою 225 кг вимагає стаціонарного встановлення на промисловому майданчику.
Особливості Scheppach Molda 5.0fТрифазний двигун
Електродвигун зі споживаною потужністю 2,8 кВт під'єднується до звичайної мережі з напругою 380 В. Запасу робочого ресурсу електродвигуна досить для ефективної роботи з високою продуктивністю. Захист двигуна від перегрівання та короткого замикання оберігає мотор від передчасного зношування.
Високошвидкісний шпиндель
Для комфортного виконання різних за складності операцій розширені можливості шпинделя з діаметром 30 мм. Він може відхилятися від -5 до 45, відносно вертикальної осі. Також регулюється висота шпинделя від 100 до 165 мм. Вертикальна колона зі спеціальними затискачами забезпечує вільний хід шпинделя. Телескопічна штанга дає змогу обробляти досить широкі деталі. Швидкозатискний механізм дає змогу майстру швидко змінювати різальні інструменти прямо на робочому місці без додаткових пристосувань. Шпиндель має 4 швидкості обертання, 1800/3000/6000/9000. Майстер може вибирати будь-яку, з огляду на складність виконуваної операції. Обертання шпинделя також може бути двостороннім, у лівий і правий боки.
Регульований стіл
Робочий стіл із розмірами 100х360 мм може збільшуватися завдяки додатковому розширювачу, що говорить про можливість обробляти великі заготівки. Висота стола 900 мм створює чудовий комфорт і зручність для тривалої роботи майстра, причому виставлену висоту можна регулювати, підбираючи відстань під зріст майстра. Масивна основа верстата забезпечує жорсткість під час роботи. Міцний корпус може витримувати великі фізичні навантаження. Метал має антикорозійні властивості, для роботи не вимагає спеціальних показників вологості або температури, має тривалий термін робочої експлуатації. Спеціальні упори обмежують глибину свердління та фрезерування. Надійні фіксатори утримують оброблювану деталь у нерухомому положенні.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид верстата | фрезерні |
| Висота столу | 900 мм |
| Габарити | 1050х850х1350 мм |
| Діаметр фрези | 200 мм |
| Діаметр шпинделя | 30 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Максимальна висота фрезерування | 100 мм |
| Потужність, Вт | 2800 Вт |
| Нахил шпинделя | 45° |
| Велич ЧПУ | без ЧПУ |
| Особливості | висувна каретка (по дереву) шкільна |
| Харчування | Від мережі |
| Розмір робочого столу | 1000 x 240 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 100 мм |
- Ціна: 85 188 ₴




