Аккумулятор AEG L1840R
5 756 ₴
5 468,20 ₴
- В наявності
- Код: 910358
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Компактні та надійні акумулятори AEG стануть чудовим придбанням для вашого інструменту, завдяки високій якості та тривалому терміну служби, вони стануть незамінними при роботі навіть в екстремальних умовах.
Купити акумулятор AEG за привабливою ціною Ви завжди можете у нашому магазині Євроінструмент Наші фахівці з радістю проконсультують Вас та допоможуть підібрати відповідне оснащення.
Особливості AEG L1840R
Сумісні моделі інструментів: BBH18, BSS18C, BKS18, BHO18, BR18C, BAL18, OMNI18C, BHJ18C-0, BS18C, BSB18C, BSB18CBL, BS18CBL, BSB18, B16N18, B1 BSS18C12Z, BST18X, BFAL- 18, FL-18, BPS18-254BL, BSS18OP
Комплектація AEG L1840R
- Акумулятор AEG L1840R
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка
Технічні характеристики AEG L1840R
Характеристики акумулятора
- Напруга акумулятора 18 В
- Тип акумулятора Li-Ion
- Ємність акумулятора 4 Ач
- Кількість АКБ у комплекті 1
Конструктивні та функціональні особливості
- Призначення для електроінструменту
Додаткова інформація
- Габарити 180x120x175 мм
- Гарантія 12 місяців
- Підходить для
для штроборізів
для дискових пилок
для торцювальних пилок
для дрилів
для шуруповертів
для перфораторів
для болгарок
для шліфувальних машин
для шабельних пилок
для будівельних міксерів
для термофенів
для цвяхів-забивачів
для лобзиків
для гайковертів
для будівельних ліхтарів
для фрезерів
для рубанків
для пилососів
для ножиць по металу
для багатофункціональних інструментів
для степлерів
для полірувальних машин
для пістолетів для герметика
Вид інструменту акумулятори для інструментів
- Клас професійний
- Тип товару акумуляторна батарея
- Упаковка картонна коробка
- Вага Вага: 0.78 кг
- Країна походження Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вага | 0.78 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для електроінструменту |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Серія | AEG PRO18V |
| Комплектація | - Акумулятор, — паковання |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Клас | Професійний |
| Габарити | 180x120x175 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | акумуляторна батарея |
| Ємність акумулятора | 4 Ач |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість АКБ у комплекті | 1 |
| Тип інструмента | акумулятори для інструменту |
- Ціна: 5 468,20 ₴



