Свердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF20 Vario призначений для виконання свердлильних, фрезерних, різьбонарізних робіт із заготовками із чорних та кольорових металів та їх сплавів в умовах штучного виробництва.
Завдяки суміщенню операцій свердління та фрезерування скорочуються витрати на придбання додаткових верстатів, а також економляться виробничі площі.
Обладнання характеризується високою надійністю, легкістю освоєння та експлуатації, простотою обслуговування.
Верстат призначений для експлуатації в умовах штучного виробництва на підприємствах з невисоким навантаженням, в інструментальних цехах, ремонтних майстернях і т.д.
Особливості FDB Maschinen BF20 Vario:- Зручна панель управління,
- Праве-ліве обертання шпинделя,
- Захищений кожухом напрямний фрезерної головки,
- Короткий кінематичний ланцюг,
- Надійний електродвигун 220 В ,
- Тонка подача при фрезеруванні,
- Подача рукояткою при свердлінні,
- Регульований упор переміщення столу.
Комплектація< /h3>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 740x550x920 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 2 |
| Конус шпинделя | MK2/M10 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 185 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 330 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 20 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 20 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 63 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 0,75 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо вліво |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 220 В |
| Переміщення пінолі | 50 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 270 мм |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Підйом опускання | ручне |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 175 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 280 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 12 мм |
| Розмір столу | 500х180 мм |
| Відстань між пазами | 63 мм |
| Регулювання глибини свердління | Да |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | постійного струму |
| Точне подавання пінолі | Да |
| Тумба під верстат | Немає |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Функція нарізування різі | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 000 ₴





