Фрезерний верстат по металу FDB Maschinen DM45LV є професійною моделлю для великої промисловості (машинобудування, серійне виробництво). Агрегат призначений для універсальних робіт із великими заготовками з металу або пластмаси. Верстат DM45LV характеризують надійність складання вузлів, міцність конструкції та висока продуктивність. Модель відповідає вимогам ЄС щодо безпеки.
Двигун потужністю 1,5 кВт забезпечує якісне виконання робіт при інтенсивних навантаженнях. Маючи компактні розміри, верстат стійкий та захищений від вібрації. Крім того, його можна прикріпити до рівної основи за допомогою гвинтів. Для зручного керування модель DM45LV оснащена панеллю з маркованими кнопками та регуляторами. Верстат працює від електричної мережі напругою 380 В. Регульований робочий стіл має великі розміри для комфортної обробки великогабаритних матеріалів. >
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1330x960x1960 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 2х3 |
| Конус шпинделя | МК4 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 225 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 460 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 32 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 32 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 80 |
| Потужність електродвигуна СОЖ | 40 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 1,5 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо вліво |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 380 В |
| Переміщення пінолі | 120 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 300 мм |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підйом опускання | електропривод |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 230 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 760 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 14 мм |
| Розмір столу | 1000x240 мм |
| Відстань між пазами | 63 мм |
| Регулювання глибини свердління | Да |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 60-2500 об./хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | постійного струму |
| Точне подавання пінолі | Да |
| Тумба під верстат | Да |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Да |
| Функція нарізування різі | Да |
- Ціна: 286 000 ₴



