Барабанний шліфувальний верстат FDB Maschinen MM560/220
54 000 ₴
- В наявності
- Код: 827197
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості верстата FDB Maschinen MM560/220:
- Барабанний шліфувальний верстат по дереву з регульованою автоподачею, регулюванням висоти та вбудованим шасі.
- Ідеально підходить для невеликої майстерні.
- Регульована подача 0-3 м/хв забезпечує відмінний результат обробки. li>Високопродуктивний електродвигун пристосований для тривалої роботи.
- Патрубок для підключення стружковідсмоктувача.
- Серійно оснащений переднім та заднім подовжувачами столу.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота заготовки | 75 мм |
| Максимальна ширина заготовки | 550 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 76 мм |
| мінімальна ширина заготовки | 19 мм |
| Швидкість подавання заготовки | 0-3 м/хв |
| Потужність двигуна (380 В) | 0,08 кВт |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1080х1080х1150 мм |
| Максимальна глибина шліфування | 0,5 мм |
| Швидкість обертання шліфувального барабана | 1440 об/хв |
| Потужність електродвигуна шліфувального барабана | 1,5 кВт |
| Розмір шліфувального барабана (LхØ) | 560х132 мм |
| Напруга електродвигуна шліфувального барабана | 220 В |
| Діаметр патрубка для під'єднання до системи аспірації | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 000 ₴









