Потужний прожектор Groz LED-602 для професійного використання. 28 SMD світлодіодів забезпечують потужність 30W і яскраве м'яке біле світло на 2100 люменів. Завдяки куту світлового потоку 110 прожектор світить рівномірно та може освітлювати великі площі на відстань 10 метрів.
Міцна та надійна конструкція класом захисту IP65
- Лінза з високоміцного полікарбонату для роботи у важких умовах на робочому майданчику,
- Ребриста конструкція зменшує нагрівання світла,
- Вільно стоїть сталева підставка з амортизувальною ручкою й регульованим кронштейном дає змогу зручно переміщати світло в разі потреби в робочому просторі,
- Повністю захищений від пилу та від водяних бризок
Джерело живлення
Від мережі 220 В. У комплекті шнур живлення 4 метри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Джерело живлення | 220V AC |
| Кількість світлодіодів | 30W 28 SMD's |
| Потужність світлового потоку | 2100 Лм |
| Робоча температура | від -20°C до 45°C |
| Розміри | 230 мм ширина х 360 мм висота х 205 мм глибина |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Немає |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | SMD |
| Ширина світлового променя | 110° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 589 ₴



