Відрізна машинка MICRO Cutter MIC Proxxon 28650
4 283 ₴
- В наявності
- Код: 28650
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Потужний спеціальний двигун постійного струму, вбудований у цей пристрій, забезпечує дивовижно високу продуктивність різання під час оброблення дерева, пластиків, пластиків зі скловолоконним армуванням, паперу, картону, фольги й аналогічних матеріалів. Малі габарити та вага: Діаметр усього на 36 мм забезпечує зручність поводження з ергономічним корпусом і робить пристрій неперевершеним за легкістю роботи та точності оброблення.
Важливе зауваження: MIC дає змогу занурюватися в поверхню заготовки (наприклад, для відрізних робіт).
Города різального інструменту автоматично складається під час різання.
Технічні характеристики: 220 240 В, 40 Вт, 15000 об/хв, максимальна глибина різання 4 мм, ширина різання 0,5 мм, вага приблизно 300 г, клас ізоляції 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 300 г |
| Діаметр | 36 мм |
| Клас ізоляції | 2 |
| Максимальна глибина різання | 4 мм |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Робоча напруга | 220-240 В 50 Гц |
| Ширина різу | 0,5 мм |
- Ціна: 4 283 ₴








