Терморізальний верстат Proxxon THERMOCUT 650 (27084)
4 150 ₴
- В наявності
- Код: 27084
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Верстат для різання пінопласту та полістиролу Thermocut 230/Е (27084), призначений для архітекторів, дизайнерів, художників, у прототипі конструкції, ізоляційних роботах і, не в останню чергу, для класичної побудови моделей (залізні дороги, літаки, човни). Для різання пінополістиролу, твердої піни, поліуретану, пінополіуретану та термопластичних матеріалів. Регульована довжина різання 400-650 мм. Глибина різання (місткість горла) 200 мм. Залежно від матеріалу температура різального дроту попередньо вибирається за допомогою практичної ручки керування й залишається стабільною під час роботи. Пружинний зовнішній кронштейн компенсує розширення дроту, пов'язане з нагріванням, забезпечуючи постійне натягування дроту. Опорна поверхня з бічним отвором для фіксації гвинтового затискача для стаціонарного використання. Особливо корисно, наприклад, під час різання великих пінополістирольних плит або стандартних пінополістирольних плит (зазвичай 100 х 50 см). До комплекту постачання входять гвинтовий затискач і котушка з 30 м різального дроту Ø 0,2 мм.
- Імпульсне джерело живлення для під'єднання 230 В. Ізольований класом 2. Нагрівальний елемент працює з запобіжною напругою макс. 40 В і 1.2 А. Максимальна безпека!
- Телескопічний важіль для регульованої довжини різання 400-650 мм. Глибина різання (місткість горла) 200 мм.
- Пружинний елемент у опорному кронштейні, що забезпечує постійне натягування дроту, незалежно від розширення дроту на основі температури.
Помітка: Для різання пінополістиролу або жорсткої піни гарячі дротяні різці неабияк перевершують інші інструменти, як-от ножі або пили. Найголовніше — вибрати правильну температуру залежно від матеріалу та товщини. З невеликою кількістю терпіння й практики кожен може це зробити! Найточніші результати різання зазвичай досягаються за середніх температур і помірного тиску.
Технічні характеристики:
230. 50/60 Гц. 60W. Вторинна напруга макс. 40 В, 1,2 А. Температура різання дроту Ø 0,2 мм безперервно змінюється від 100 до 350 °C. Вага 850 г. Ізольований класом 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 850г |
| до комплекту постачання входять | гвинтовий затискач і котушка з 30 м різального дроту Ø 0,2 мм. |
| вторинна напруга макс. | 40В, 1,2А |
| глибина різання (місткість горла) | 200 мм |
| ізольованим класом | 2 |
| імпульсне джерело живлення | 230. 50/60 Гц. 60W |
| регульована довжина різання | 400 - 650 мм |
| різальна струна | Ø 0,2 мм |
| температура різання дроту | от 100 до 350 ° C |
- Ціна: 4 150 ₴








