Токарний верстат JET JWL-1443
Токарний верстат JET JWL -1443 здатний точити, тобто виготовляти особливо складні деталі з м'яких або твердих порід дерева, ялини, клена, дуба, груші та інших. Хоча верстат і вважається пристроєм для домашнього застосування, його можливості швидше можна оцінити, як професійні. Велика зона обробки деталей дозволяє використовувати верстат не тільки для побутових потреб, але і у виробничій сфері в умовах токарних та деревообробних майстернях. Щоб майстер міг обробляти досить великі заготовки між центрами велику відстань 1100 мм. Хід пінолі задньої бабки знаходиться в межах 108 мм. Відносно невеликі габарити 1750х480х1165 мм допоможуть встановити верстат на невеликому просторі. При необхідності опорні ніжки можуть зніматися, тоді верстат кріпиться на робочому столі.
- Бренд - JET.
- Класс - профессиональный.
- Питание - от сети (220 В).
- Мощность, Вт - 750 Вт.
- Обрабатываемый материал - по дереву.
- Ход пиноли задней бабки - 108 мм.
- Расстояние между центрами - 1100 мм.
- Подсоединение шпинделя - М33 х 3.5.
- Количество скоростей (шпинделя) - 2.
- Тип установки - напольный.
- Особенности - устанавливаемый копир; для гаража; школьные.
- Поворотна передня бабка - 0 - 360°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 1750х480х1165 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 2 |
| Комплектація | Підручник шириною 300 мм для токарного інструменту Планшайба діаметром 150 мм 4-х зубцевий повідковий центр МК-2 Обертовий упорний центр Вибивний шток Полиця для зберігання інструментів Комплект опорних ніжок для установки на підлогу |
| Конус пінолі задньої бабки | MK2 |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | встановлюваний копір; для гаража; шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Планшайба | 150 мм |
| Поворотна передня бабка | 0 - 360° |
| Під'єднання шпинделя | М33 х 3.5 |
| Відстань між центрами | 1100 мм |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід пінолі задньої бабки | 108 мм |
- Ціна: 24 941 ₴









