Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-X1
| JET JMD-X1 - професійне обладнання, яке відрізняється прекрасним поєднанням надійності та функціональності. Верстат допоможе виконати свердління/фрезерування максимально акуратно і швидко, а зрозуміле управління зробить його справжнім помічником, як для початківця, так і для досвідченого майстра. | ![]() |
Особливості та переваги:
![]() |
|
5 основних причин купити модель JMD X1
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальні обертів - 2500 об/хв.
- Відстань від шпинделя до стійки - 170 мм.
- Діаметр кінцевої фрези - 16 мм.
- Тип установки - настільний.
- Особливості - малогабаритний; шкільний.
- Габарити - 520х500х760 мм.
- Вага - 50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 50 кг |
| Габарити | 520х500х760 мм |
| Діаметр кінцевої фрези | 16 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Шомпол М12; швидкозатискний патрон В16/1-13 мм і перехідною дорн МК-3/В16; захисний екран; інструкція по експлуатації |
| Максимальні оберти | 2500 об/хв |
| Особливості | малогабаритний; шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Відстань від шпинделя до стійки | 170 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний; свердлильно-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 999 ₴








