Шліфувальний верстат JET JSG-96
37 988,64 ₴
36 848,98 ₴
- В наявності
- Код: 102606
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальний верстат JET JSG-96
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Тип пристрою - тарілчасто-стрічкові.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1000 Вт.
- Вихідна потужність - 600 Вт. li>
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Розмір стрічки - 150х1220 мм.
- Кількість оборотів - 1400 об/хв.
- Розташування шліфувального полотна - горизонтальні; вертикальні.
- Тип установки - підлогова.
- Розмір барабанів - 300х250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 45 кг |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Габарити | 390х760х700 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1400 об/хв |
| Комплектація | Шліфувальний верстат; шліфувальна стрічка; шліфувальний круг; самоклеючий диск для монтажу шліфувальних кругів; кутовий упор; упор для горизонтальних робіт; пристрій для шліфування по колу; інструкція по експлуатації; гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір барабанів | 300х250 мм |
| Розмір основного столу | 328х140 мм |
| Розташування шліфувального полотна | горизонтальні; вертикальні |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип пристрою | тарельчато-стрічкові |
| Кут нахилу столу | 45° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 848,98 ₴












