Фрезерний верстат JET JMD-3T
| Професійний верстат JET JMD-3T відрізняється міцною конструкцією і призначений для виконання фрезерних операцій з високою точністю. Він також характеризується тривалим терміном експлуатації, може витримати великі навантаження і гарантує якісну обробку заготовок. Особливість даної моделі - продумане розташування елементів управління, що дозволяє найбільш точно регулювати положення шпинделя для високоточного свердлення або фрезерування. | ![]() |
Особливості та переваги:
![]() |
|
5 основних причин купити модель JMD-3T
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Тип станка - вертикально-фрезерный.
- Класс - профессиональный.
- Питание - от сети (220 В).
- Мощность, Вт - 1300 Вт.
- Обрабатываемый материал - по дереву.
- Максимальные обороты - 1750 об/мин.
- Ход шпинделя (вала) вертикальный - 70 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм.
- Тип установки - настільний.
- Особливості - висувна каретка (по дереву); шкільний.
- Інформаційний дисплей - немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 700x560x850 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 1750 об/хв |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Особливості | висувна каретка (по дереву); шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір рухомого столу | 350x150 мм |
| Розмір робочого столу | 510x160 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 70 мм |
- Ціна: 129 000 ₴









