Токарний верстат JET 3520B
| Токарний верстат JET 3520B призначений для обробки і обточування дерев'яних виробів великих діаметрів. Завдяки використанню якісних матеріалів і великим вагою конструкції, це обладнання відрізняється мінімальними вібраціями і тривалим терміном служби. | ![]() |
Особливості та переваги:
![]() |
|
5 основних причин купити модель 3520B
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Хід пінолі задньої бабки - 100 мм.
- Відстань між центрами - 876 мм.
- Тип установки - підлогова.
- Особливості - шкільні.
- Габарити - 1470х685х1370 мм.
- -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 1470х685х1370 мм |
| Клас | Професійний |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Відстань між центрами | 876 мм |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід пінолі задньої бабки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 000 ₴









