Циркулярна пила Jet Powermatic PM1000 трифазний 1791000-3RU(К2)
| Представлена циркулярна пила розроблена кращими європейськими фахівцями для професійного застосування в сфері деревообробки. Установка служить для акуратного розпилу деревини, пластику, м'яких металів, гіпсокартону. Серія Powermatic затребувана серед професіоналів за рахунок довговічності техніки, продуктивності та високої якості обробки різних матеріалів для будівництва чи виробничих потреб. | ![]() |
Особливості та переваги моделі Powermatic PM1000 1791000-3RU(К2):
![]() |
|
6 причин купити Jet Powermatic PM1000 1791000-3RU(К2):
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 3000 Вт.
- Вихідна потужність - 2200 Вт.
- Глибина пропилу 45° - 54 мм
- Посадковий діаметр диска - 30 мм.
- Діаметр диска 254 мм
- Максимальна глибина пропилу 90° - 80 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 4200 об/хв.
- Макс. нахил пильного диска - 45°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 152 кг |
| Вихідна потужність | 2200 Вт |
| Габарити | 2108х1092х1117 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 54 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Клас | Професійний |
| Макс. нахил пильного диска | 45° |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 80 мм |
| Максимальні оберти | 4200 об/хв |
| Матеріал столу | Чавун |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | з лінійкою; кутова; розширення столу |
| Паралельний упор | Да |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розмір робочого столу | 685х508 мм |
| Розмір столу з розширенням | 685х1016 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Підлоговий |
| Точний упор | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 000 ₴














