Фрезерний верстат JET JWS-35X3-230
JET JWS-35X3 230 - висококласне обладнання для обробки заготовок з дерева. Може працювати від мережі 220 В і підійде для невеликої столярної майстерні, фабрики або цеху. Електричний двигун, потужністю 1500 Вт, гарантує великий крутний момент і справляється з підвищеними навантаженнями.
З головних відмінностей моделі варто виділити можливість роботи з виробами різної товщини (передбачений знімний шпиндель) і твердості, а також наявність декількох режимів. Верстат отримав міцний і масивний чавунний стіл, який забезпечує низький рівень вібрацій при експлуатації.
Особливості та переваги моделі JWS-35X3 230
- чотириступінчаста коробка передач дозволяє вибирати оптимальний режим фрезерування;
- регулювання ременя виконується з допомогою важеля;
- кутовий упор з зрозумілою шкалою дає можливість обробляти деталі під кутом;
- зміна положення шпинделя по висоті виконується з допомогою зручного маховика;
- рухомий упор з направляючою призначений для надійної фіксації заготовки.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний; універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1500 Вт.
- Діаметр фрези - 100 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 4000 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв; 10000 об/хв.
- Максимальна висота фрезерування - 120 мм.
- Хід шпинделя (валу) вертикальний - 180 мм.
- Діаметр шпинделя (по дереву) - 30 мм.
- Тип встановлення: підлоговий; стаціонарний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Габарити | 762х990х1005 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр фрези | 100 мм |
| Діаметр шпинделя (по дереву) | 30 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Шпиндель 30 мм Цангові затискачі на 8 і 12 мм Точно регульований упор для заготівлі Захисний кожух для кінцевих фрез Упор для фрезерування під різними кутами інструкція картонна коробка |
| Максимальна висота фрезерування | 120 мм |
| Максимальні оберти | 4000 об/хв; 6000 об/хв; 8000 об/хв; 10000 об/хв |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір робочого столу | 680х820 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний; універсальний |
| Тип установки | підлоговий; стаціонарний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 000 ₴








