Фугувальний верстат JET 54A HH
Фугувальний верстат JET 54A HH може встановлюватися в столярних цехах або майстерень і призначений для обробки заготовок і деталей з деревини. Головними відмінностями є довговічний двигун і великі, ідеально рівні столи з чавуну. Регулювання столу і упора виконується з використанням ручок і важелів. Вихідна потужність становить 750 Вт, а швидкість обертання досягає 5500 оборотів в хвилину. Основу ріжучої системи становить ножовий вал helical з твердосплавними лезами, який гарантує високу точність при мінімальному рівні вібрацій. Лезвия расположены по спирали и имеют по две рабочие грани.
Особенности и преимущества модели 54 A HH
- упор имеет длину 960 мм и может наклоняться влево и вправо на 45 градусов;
- точная регулировка обеспечивает идеальное качество обработки;
- для изменения толщины снимаемого материала, предусмотрена рукоять, которая регулирует положение стола по отношению к валу;
- специальный штуцер позволяет подключать вытяжную установку.
- Бренд - JET.
- Класс - профессиональный.
- Питание - от сети (220 В).
- Мощность, Вт - 750 Вт.
- Обрабатываемый материал - по дереву.
- Количество ножей - 28 шт.
- Максимальная глубина строгания - 3 мм.
- Ширина стругання - 150 мм.
- Кількість обертів вала - 5500 об/ хв.
- Особливості - стругальний.
- Повна довжина столу - 1700 мм.
- Регульований фугувальний упор - є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вал «HELICAL» | з валом «HELICAL» |
| Вага | 130 кг |
| Габарити | 1677х610х953 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість ножів | 28 шт |
| Кількість обертів вала | 5500 об/ хв |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Нахил фугувального упору | 0 - 45 ° |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | стругальний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Повна довжина столу | 1700 мм |
| Розмір робочого столу | 1700х180 мм |
| Регульований фугувальний упор | Да |
| Країна походження | Швеція |
| Ширина стругання | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 500 ₴








