Токарний верстат JET BD-920
| Токарний верстат 0,97 кВт JET BD-920 розроблений для індивідуального використання в домашніх умовах, ремонтних майстернях, гаражах і станціях по ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів. Ця модель, розроблена конструкторами відомої фірми JET, розрахована на виконання великої кількості різноманітних операцій точіння, нарізування різьби, розточці конусів і циліндричних деталей, зняття фасок, відрізку і підрізанні торців заготовок, свердлення і безлічі інших маніпуляцій з металевими виробами різного ступеня твердості, полімерами всіх видів і деревини. Даний агрегат не рекомендується використовувати на великих виробничих підприємствах, але в побуті є незамінним помічником. | ![]() |
Переваги токарного верстата 0,97 кВт JET BD-920:
![]() |
|
5 причин купити токарний верстат 0,97 кВт JET BD-920:
| ![]() |
- Бренд - JET.
- Тип верстата - універсальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 550 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 12х12 мм
- Види нарізуваних резьб - дюймова; конічна; метрична.
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 20 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 40 мм.
- Відстань між центрами - 500 мм.
- Діапазон поздовжніх подач - 0.02 - 0.5 мм/об
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 110 кг |
| Види нарізуваних резьб | дюймова; конічна; метрична |
| Габарити | 940х510х500 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 135 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 20 мм |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.02 - 0.5 мм/об |
| Клас | Професійний |
| Конус пінолі задньої бабки | MK2 |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | шкільні |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Під'єднання шпинделя | Укорочений циліндр D1-38 |
| Розмір різця | 12х12 мм |
| Відстань між центрами | 500 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | Універсальний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Управління оборотами | механічне |
| Хід пінолі задньої бабки | 40 мм |
- Ціна: 80 870 ₴






