Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-18PF
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-18PF створений німецькими фахівцями для свердління різних отворів, вибірки пазів, оформлення кромок, фрезерування поверхонь. Розширені можливості активно використовуються майстрами на механічних майданчиках, суміщення декількох операцій дозволяє істотно економити місце в майстерні.
Особливості та переваги моделі JMD-18PF
- свердлильний патрон обладнаний затискним механізмом, який прискорює процес зміни насадки;
- основна станина зроблена з сірого чавуну, який забезпечує необхідну жорсткість, знижує більшу частину вібраційних коливань;
- головка верстата може обертатися на 360 град., що розширює спектр можливих операцій;
- точкове підсвічування робочої зони за допомогою додаткової лампи сприяє виконанню високоточною розточки;
- ремінна передача забезпечує плавність набору швидкості. При розриві шківа майстер може замінити деталь самостійно. Захисний кожух виключає проникнення сторонніх предметів всередину;
- роликові підшипники створюють хорошу швидкість обертання шпинделя, збільшують довговічність механізму;
- автоматична подача пінолі спрощує управління.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 2600 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальні обертів - 2500 об/хв.
- Хід пінолі шпинделя - 125 мм.
- Відстань від шпинделя до стійки - 455 мм
- Діаметр кінцевої фрези - 20 мм.
- Тип установки - настільний.
- Особливості - шкільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 290 кг |
| Внутрішній конус шпинделя | MK3 |
| Габарити | 1080х1010х1105 мм |
| Діаметр кінцевої фрези | 20 мм |
| Діаметр стійки | 115 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Затискна тяга M12 Кутові лещата, ширина губок 85мм Свердлильний патрон 1-13 мм з оправленням МК-3 Торцева фреза Ø75 мм з оправленням Лампа місцевого освітлення Захисний екран з кінцевим вимикачем Інструкція Картонна коробка |
| Максимальні оберти | 2500 об/хв |
| Потужність, Вт | 2600 Вт |
| Особливості | шкільний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Відстань від шпинделя до стійки | 455 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід пінолі шпинделя | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 786 ₴








