Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-45PF
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-45PF розроблений німецьким концерном для високоточних операцій з металевими заготовками різних розмірів. Підійде для професійного використання: свердління, фрезерування, вибірки пазів, обробки крайок на дрібносерійних виробництвах. Широкий спектр застосування розширює можливості користувача.
Особливості та переваги моделі JMD-45PF
- електродвигун запускається від стандартної мережі енергоживлення;
- міцне підстава забезпечує необхідну жорсткість, стійкість при роботі з масивними деталями;
- збільшені розміри робочого стола припускають використання великих заготовок;
- спеціальне пристосування допомагає регулювати положення стола;
- олійна ванночка забезпечує постійну змащування внутрішніх механізмів;
- максимальна частота обертання становить 2500;
- конічні шарикопідшипники збільшують довговічність верстата, зберігаючи гідну швидкість;
- двостороннє обертання шпинделя передбачає роботи з нарізування різьби;
- нахил головки нагоді при виконанні розточування під кутом;
- цифрова індикація, а також автоматична подача пінолі спрощують управління;
- кутові лещата надають необхідну нерухомість оброблюваної деталі.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 2100 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальні обертів - 2500 об/хв.
- Хід пінолі шпинделя - 107 мм
- Відстань від шпинделя до стійки - 460 мм
- Діаметр кінцевої фрези - 20 мм.
- Тип установки - настільний.
- Внутрішній конус шпинделя - ISO-30 (DIN2080)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 340 кг |
| Внутрішній конус шпинделя | ISO-30 (DIN2080) |
| Габарити | 1080х1010х1300 мм |
| Діаметр кінцевої фрези | 20 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Затискна тяга M12 Захисний екран з кінцевим вимикачем Кутові лещата, ширина губок 85 мм патрон 1-13 мм з оправленням Торцева фреза Ø75 мм з оправленням |
| Максимальні оберти | 2500 об/хв |
| Потужність, Вт | 2100 Вт |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Відстань від шпинделя до стійки | 460 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід пінолі шпинделя | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 078 ₴



