Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-45PFD
Фрезерно-свердлильний верстат JET JMD-45PFD – професійне обладнання від німецького концерну, провідного виробника високоточних агрегатів. Розширені можливості пристрою включають виконання операцій по свердлінню, фрезеруванню поверхонь, вибірці пазів, обробці крайок болванок. Використовувати агрегат доцільно на майданчиках металообробних майстерень.
Особливості та переваги моделі JMD-45PFD
- продуктивний двигун розрахований на посилені навантаження невпинного виробництва;
- зниження вібрації забезпечує масивна станина, вона ж сприяє максимальної стійкості при роботі з великими деталями;
- плавний набір швидкості обертання виключає стартові ривки, що сприяє високій якості обробки;
- постійна мастило включає масляну ванну, в якій знаходяться робочі шестерні;
- кутова розточування можлива завдяки нахилу опорної стійки;
- зворотне обертання шпинделя стане в нагоді під час нарізання різьби;
- пристрій цифрової індикації полегшує контроль і управління верстатом;
- поздовжнє положення стола фіксується спеціальним механізмом;
- для зміни позиції заготовки використовуються маховики;
- - захисний екран захищає від летить стружки.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - вертикально-фрезерний; горизонтальний.
- Клас - професійний.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 2100 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Максимальні обертів - 2500 об/хв.
- Хід пінолі шпинделя - 107 мм
- Відстань від шпинделя до стійки - 460 мм
- Діаметр кінцевої фрези - 20 мм.
- Тип установки - настільний.
- Внутрішній конус шпинделя - ISO-30 (DIN2080)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Оброблюваний матеріал | по металлу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 340 кг |
| Внутрішній конус шпинделя | ISO-30 (DIN2080) |
| Габарити | 1080х1010х1300 мм |
| Діаметр кінцевої фрези | 20 мм |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 2500 об/хв |
| Потужність, Вт | 2100 Вт |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Відстань від шпинделя до стійки | 460 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний; горизонтальний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід пінолі шпинделя | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 593 ₴










